top of page

HAKKIMIZDA

BİLGE GÜVENLİK

     Kurulduğu 2004 yılından bugüne geçen bunca yıl, Bilge’ye bir çok farklı alanda iş yapabilme yeteneği kazandırdı. Bugün; uzman mühendis ve teknik personelimizle CCTV Sistemleri, Zayıf Akım Sistemleri, Yapısal Kablolama ve Trafik Yönetim sistemleri konularında Projelendirmeden uygulamaya çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

   Bilge , firmaların ihtiyaçlarının belirlenerek , kendilerine en uygun çözümlerin sunulması ve bu çözümlerin öncesi danışmanlık hizmetlerinde bulunulması ve sonrası uygulamasında tek adres olma prensibi ile hizmet vermektedir.

   Alçak gerilim tarafında;  proje, mühendislik, taahhüt hizmetleri. Zayıf akım tarafında; Kamera sistemleri (IP, CCTV ), Geçiş Kontrol Sistemleri ( Access Kontrol sistemleri ), Yangın alarm sistemleri, Seslendirme ve Konferans sistemleri, Data, Telefon ve Fiber Sonlandırma hizmetleri. Trafik kontrol tarafında; Plaka tanıma Sistemi, Hız Tespit sistemi ve Kırmızı ışık ihlal sistemi hizmetlerini kendi personeliyle anahtar teslim olarak sunmaya devam ediyoruz.

Bize Ulaşın..

Bilge Güvenlik Sistemleri ve Teknoloji A.Ş.

Adres: Örnek mah. Dr. Suphi Ezgi sok. No: 6 Ataşehir / İSTANBUL
Tel:    +90 216 291 12 12 (Pbx)
Faks: +90 216 291 12 44
bottom of page